Справжнім будинком радості можна назвати наш дитячий садок!
Щоранку до нас поспішають 111 малят. Нашому садочку в 2013 році виповнилось 77 років. Це роки невтомної праці розуму, серця, душі колективу. І мета колективу - зробити все, щоб садочок став для вихованців другою домівкою та забезпечити дітей якісною освітою.
Старожили пам'ятають, що наш дощкільний заклад розпочав свою діяльність в будинку, який належыв багатій сім'ї Козельських, відомій в місті тим, що вона володіла млинами та займалась меценатством. В післяреволюційні роки в будівлі закладу було розташовано притулок для немовлят, за якими доглядали монашки Покровського монастиря. З 1949 року заклад розпочав свою діяльність, його очолювала Бойко Любов Миколаївна. З лютого 1970 року дошкільний навчальний заклад очолювала Колісник Галина Григорівна. Разом з батьками вона почала облаштування групових кімнат та території закладу.
З липня 2004 року дошкільний заклад очолює Горошко Марина Анатоліївна. Зараз - це сучасний дошкільний заклад, розрахований на 4 групи – 100 дітей, в якому працюють досвідчені педагоги. Територія дошкільного закладу оновлена новим обладнанням, спортивним снарядженням, в усіх групах оновлені меблі та предменто - ігрове середовище.