Наш садочок

Ми раді вітати Вас на сторінці нашого дитячого садочка!

В закладі функціонує 4 груп. З них 1 група для дітей раннього віку, 3 групи для дітей дошкільного віку. Очолює колектив завідувач – Горошко Марина Анатоліївна.

Для роботи з дітьми створені комфортні групові, спальні, санітарні  кімнати, роздягальні. Атмосферу радості, доброзичливості створює дружний колектив працівників. Діти – це наші мрії, наша надія. А кожна дитина – особливий світ, і пізнати його може той, хто разом їз малюком долучатиметься до його радощів, успіхів, тривог, хто розумітиме його самого.

Ми пропонуємо

1.Висококваліфікований,   досвідчений штат вихователів.

2.Сучасно обладнані групові кімнати з розвиваючим середовищем для дітей,   ігрові майданчики.                                      3.Використання найсучасніших програм, методик виховання та навчання дітей, ведення сучасних щоденників для дошкільників з мотивацією та інформацією для батьків.                                                                                                    4.Заняття з основних предметів.

5.Організація для дітей: дитячих свят, конкурсів, спортивних свят на природі, екскурсій, виставок, перегляду театральних вистав, розваг, зустрічей із цікавими людьми та інше.

6.Організація для батьків: консультацій спеціалістів,тренінгів, семінарів, днів відкритих дверей, вечорів для батьків, батьківських зборів, демонстрацій досягнень вихованців.

7.Трьохразове якісне харчування (дієт харчування).

8.Медична служба(медсестра,лікар-педіатр).

9.Дитячий психолог.

10.Тісна співпраця з батьками.