28 лют. 2014

Масляна

В дошкільному закладі свято - Масляна! Діти танцювали, співали та коштували смачні млинці!
27 лют. 2014

Педагогічна рада №3.

В дошкільному навчальному закладі відбулася педагогічна рада "Формування зв'язного мовлення дітей"
25 лют. 2014

Колективний перегляд.

В дошкільному закладі відбувся колективний перегляд заняття з мовленнєвого розвитку.
21 лют. 2014

Міжнародний день рідної мови.

Наше спілкування між собою зрозумілою нам мовою в переважній більшості випадків має для нас величезне значення.
17 лют. 2014

День спонтанного прояву доброти.

День спонтанного прояву доброти – одна з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій.
14 лют. 2014

День всіх закоханих!

Любов є найбільшою рушійною силою у всьому світі. Це те, заради чого чоловіки готові згортати гори, а жінки слідувати за своїм коханим навіть на край світу. Про неї написано і сказано так багато, що здавалося б нічого нового вже сказати просто не можливо, але будь який закоханий це з легкістю спростовує, знаходячи слова, вирази і вчинки, які представляють його особисту любов все в новому і новому світлі.
14 лют. 2014

Заключний тематичний день.
13 лют. 2014

Фестиваль 2014

Тематичний день "Умілі ручки".
12 лют. 2014

Третій день фестивалю
11 лют. 2014

Фестиваль 2014

Другий тематичний день фестивалю.