19 серп. 2014

День пасічника України.

День пасічника - професійне свято бджолярів - в Україні почали відзначати з 1997 року.
15 серп. 2014

Консультація для батьків.

"Спека і діти".
12 серп. 2014

Підготовка ДНЗ до нового навчального року.

Незабаром 1 вересня.
8 серп. 2014

Безпека на водойомі.

Правила поведінки на воді.
4 серп. 2014

День народження!

Його завжди чекають з нетерпінням.
1 серп. 2014

Увага, батьки!

Про електронну реєстрацію.
30 лип. 2014

Міжнародний день дружби.

Дружба є найважливішим елементом як взаєморозуміння, так і гарних, добросусідських відносин. Ми, люди, всі такі різні, у нас можуть бути зовсім своєрідні погляди на одні й ті ж речі, різна культура, різні підходи у вирішенні тих чи інших питань, але не маючи дружби між собою, ми починаємо наражати на небезпеку не тільки оточуючих нас людей, але також і самих себе. У ході проведення Міжнародного десятиліття культури миру та ненасильства в інтересах всієї планети, під егідою ООН, яке охопило період з 2001-го по 2010-й рік, цей факт став на стільки очевидний, що на своїй 65-й сесії, що відбулася 27-го квітня 2011-го року в резолюції № 65/275, Генеральна асамблея ООН заснувала нове свято, безпосередньо присвячене цій темі.
25 лип. 2014

Розвага для дітей.

Спортивна розвага "Літечко тепленьке, літо зелененьке!"
16 лип. 2014

Фізичне виховання та безпека життєдіяльності.

Пріорітетним питанням у вихованні дітей усіх вікових груп да діяльності дошкільного навчального закладу було і залишається фізичне виховання та безпека життєдіяльності дітей.
15 лип. 2014

День українських миротворців.

На землі живе безліч людей, у яких погляди на одні й ті ж речі або обставини з плином часу можуть змінюватися координально. Це може стосуватися не тільки духовних чи політичних питань, культурних, територіальних чи питань матеріального благополуччя, а також безлічі здавалося б не істотних факторів. Іноді це призводить до виникнення деякої напруженості в суспільстві.