24 квіт. 2014

Міжнародний день солідарності молоді.

Міжнародний день солідарності молоді відзначається щорічно з 1957 року за рішенням Всесвітньої федерації демократичної молоді.
23 квіт. 2014

Всеукраїнський день психолога.

Всеукраїнський день психолога вже традиційно відзначається 23 квітня.
20 квіт. 2014

Пасха Христова - Великдень.

Людська історія включає в себе незліченну масу найрізноманітніших подій, які так чи інакше впливали на її хід і напрямок її течії. Частина з цих подій з тієї чи іншої причини було зафіксовано нами і передається з покоління в покоління, періодично підштовхуючи нас до тих чи інших процесів переосмислення та переусвідомлення нашої історії, культури і нашого поточного життя.
19 квіт. 2014

Український День навколишнього середовища.

День навколишнього середовища відзначається в Україні щорічно у третю суботу квітня з 1998 року згідно з Указом Президента України «Про День довкілля» № 855/98.
14 квіт. 2014

Колективний перегляд.

Колективний перегляд заняття з зображувальної діяльності.
12 квіт. 2014

Всесвітній день авіації і космонавтики (Міжнародний день польоту людини в космос)

У цей день, 12 квітня, в 1961 році громадянин СРСР майор Юрій Олексійович Гагарін на космічному кораблі «Восток» вперше в світі здійснив орбітальний обліт Землі, відкривши епоху пілотованих космічних польотів. Він зробив один виток навколо земної кулі, який тривав 108 хвилин.
7 квіт. 2014

Всесвітній день здоров’я.

У нашій суспільній свідомості вітає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження.
2 квіт. 2014

Міжнародний день дитячої книги.

2 квітня відзначають Міжнародний день дитячої книги.
1 квіт. 2014

1 квітня – День Сміху!

Правда в тому, що сміх буває різний і є люди, які зовсім воліють уникати подібного вираження почуттів і емоцій. Причина проста - обтяжливе інформаційне поле постійно намагається підвести нас до одного і того ж питання: «А чому радіти?». І тим не менше, навіть у самій наймудрішій Книзі всіх часів і народів, у Святому Письмі, в першому посланні до Солунян, є такі слова: «Завжди радійте.».
30 бер. 2014

Увага!!!