22 трав. 2014

Випускний!

Випускається старша група №4.
15 трав. 2014

Міжнародний день сім’ї.

Міжнародний день сім’ї встановлений Генеральною Асамблеєю ООН у 1993 році і відзначається щорічно 15 травня. Встановлення цього дня покликане звернути увагу громадськості різних країн на численні проблеми сім’ї. На думку Генерального секретаря ООН Кофі Аннана, коли зневажаються основні права однієї сім’ї - єдність всієї людської сім’ї, членами якої вони є, перебуває під загрозою.
11 трав. 2014

День матері в Україні.

У багатьох країнах світу відзначають День матері 13 травня. В Україні - цей день відзначається в другу неділю травня відповідно до Указу Президента України від 10 травня 1999 року № 489/99.
9 трав. 2014

День Перемоги!

Війна завжди починається раптово, хоча через покоління для істориків вона видаватиметься неминучою. У 1941 році почалася найстрашніша, найближча, найдорожча - Велика Вітчизняна. Кажуть, без величезних втрат, нацистів було не зупинити ...
8 трав. 2014

Святкування дня Перемоги в дошкільному закладі.

08.05.2014 в дошкільному навчальному закладі пройшло тематичне свято присвячене Дню Перемоги.
7 трав. 2014

Формування у дошкільників культурно-гігієнічних навичок.

З перших днів життя при формуванні культурно-гігієнічних навичок йде не просто засвоєння правил і норм поведінки, а надзвичайно важливий процес соціалізації, входження малюка в світ дорослих.
5 трав. 2014

Міжнародний день боротьби за права інвалідів.

Міжнародний день боротьби за права інвалідів світова спільнота відзначає 5 травня.
1 трав. 2014

Свято Весни і Праці.

1 травня 1886 американські робочі організували страйк з вимогою 8-годинного робочого дня. Страйк і супутня демонстрація закінчилися кровопролитним зіткненням з поліцією.
28 квіт. 2014

Всесвітній день охорони праці.

Міжнародна організація праці (МОП) оголосила 28 квітня Всесвітнім днем охорони праці для того, щоб привернути увагу світової громадськості до масштабів проблеми, а також до того, яким чином створення та просування культури охорони праці може сприяти зниженню щорічної смертності на робочому місці. Вперше він відзначався у 2003 році.
26 квіт. 2014

Міжнародний день пам’яті Чорнобиля.

26 квітня в Україні День чорнобильської трагедії. У Білорусі також відзначають День Чорнобильської трагедії. У Росії День пам’яті загиблих у радіаційних аваріях і катастрофах.