27 бер. 2014

Міжнародний день театру.

Міжнародний день театру відзначається щорічно 27 березня з 1962 року.
26 бер. 2014

Вітаємо!!!!!!

Щиро вітаю з успішним проходженням атестації!
24 бер. 2014

Безпека дітей

Весною дитина особливо схильна до небезпеки захворювання, оскільки імунная система ослаблена після зимового періоду. Небезпеку підстерігає ваше чадо в найрізноманітнішому вигляді-починаючи від звичайної простуди, до кишкових інфекцій. Тому будьте особливо обережні і передбачливі! А ми дамо декілька порад, як уберегти дітей від подібних погроз і небезпек.
20 бер. 2014

День весняного рівнодення.

Важливою віхою зміни сезонів є день весняного рівнодення, астрономічний початок весни.
12 бер. 2014

ДО УВАГИ БАТЬКІВ !!!

Зміни до Положення про електронну реєстрацію в дошкільні навчальні заклади» у м. Харкові.
11 бер. 2014

Консультація "Безпека дошкільників - турбота дорослих".

В дошкільному навчальному закладі проведена консультація для вихователів. Завжди було дуже важливим навчити дітей безпечно поводитися в повсякденному житті. Нині ж, коли діти стали більш розкутими, вільно користуються сучасною побутовою технікою, електронними іграшками та приборами, такі знання особливо актуальні.
9 бер. 2014

День народження Тараса Шевченка.

Надзвичайно талановитий український поет і художник, прозаїк і етнограф, вільно працювавший як українською, так і російською мовами, Тарас Григорович Шевченко, народився 9-го березня (за старим стилем 25-го лютого) 1814-го року в сім’ї кріпосного селянина, який мешкав у селі Моринці, Київської губернії, що нині є Черкаською областю.
6 бер. 2014

Вітаємо мам!

Зі святом вітаємо всіх жінок!
3 бер. 2014

ПЕРШИЙ МІЖНАРОДНИЙ ХАРКІВСЬКИЙ МАРАФОН!

12 квітня 2014 року пройде перший Міжнародний харківський марафон.
1 бер. 2014

Всесвітній день цивільної оборони

В 1931 році з ініціативи декількох держав французький генерал медичної служби Жорж Сен-Поль заснував у Парижі „Асоціацію Женевських зон” – „зон безпеки” для створення шляхом двосторонніх і багатосторонніх угод локальних зон безпеки в усіх країнах, яка потім була перетворена на Міжнародну організацію цивільної оборони (МОЦО).