7 лип. 2014

Ивана Купала - один из самых поэтичных праздников украинского обрядового календаря.

Один из самых поэтичных праздников украинского обрядового календаря. Купальские огни вдохновляли на творчество не только великого Николая Гоголя, а и многих других писателей и поэтов. Церковь в этот день отмечает Рождество Ивана Крестителя. Еще в дохристианскую пору славяне отмечали праздник Купала, то есть Солнца. Путем слияния христианских и языческих традиций и образовался праздник Ивана Купала.
4 лип. 2014

БЕЗПЕКА ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ ДОШКІЛЬНИКІВ

ШАНОВНІ БАТЬКИ! Життя потребує від наших дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачених ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпеки з боку оточуючого середовища. Щоб вберегти дитину від біди, треба пам’ятати та дотримуватись деяких правил.
27 черв. 2014

День Конституції України

28 червня 2014 День Конституції України – знаменна дата у житті українського народу.
20 черв. 2014

День літнього сонцестояння.

День літнього сонцестояння 20 або 21 червня, в залежності від року.
15 черв. 2014

День батька!

Наші батьки - найближчі до нас люди в усьому світі. Тато і мама - найперші слова, які в більшості ми вимовляємо, коли вчимося розмовляти рідною мовою. Ми намагаємося їх порівнювати, дивимося на них, вивчаємо їх. Вони для нас одночасно і найбільша загадка, і найбільше відкриття. Добре, коли вони є у нас і сумно, коли залишають.
12 черв. 2014

Всесвітній день боротьби з дитячою працею.

Цей День був заснований за активної участі Міжнародної організації праці (МОП) ще в кінці минулого століття і відзначається 12-го червня.
5 черв. 2014

Всесвітній день охорони навколишнього середовища.

Всесвітній день навколишнього середовища, який щорічно відзначається 5 червня, є для Організації Об’єднаних Націй одним з основних способів привернути увагу світової громадськості до проблем навколишнього середовища, а також стимулювати політичний інтерес і відповідні дії.
2 черв. 2014

Міжнародний день захисту дітей.

В дошкільному закладі діти святкували Міжнародний день захисту дітей!
30 трав. 2014

Увага батьки!