23 вер. 2014

День осіннього рівнодення.

День осіннього рівнодення - це день астрономічного початку осені.
21 вер. 2014

Міжнародний день миру.

Для деяких з нас мир - це повсякденна реальність. На наших вулицях спокійно, наші діти ходять до школи, дошкільні заклади. Там, де підвалини суспільства міцні, безцінний дар миру може ніким особливо і не помічатися.
17 вер. 2014

Вітаємо.

День працівників цивільного захисту України (День рятівника).
8 вер. 2014

Міжнародний день грамотності.

Міжнародний день грамотності - один з міжнародних днів, що відзначаються в системі Організації Об’єднаних Націй.
5 вер. 2014

Міжнародний день благодійності.

Міжнародне співтовариство на рівні Генеральної Асамблеї ООН глибоко стурбоване тим фактом, що злидні як і раніше зберігаються практично у всіх державах світу. Це стосується насамперед країн, що розвиваються, але часто створюється враження, що подібні явища не залежать ні від рівня економічного, культурного чи соціального розвитку.
1 вер. 2014

День знань.

Вітаємо всіх з днем знань. Відчуття, які виникають першого вересня, неможливо порівняти ні з якими іншими відчуттями з нашого дитинства.
29 серп. 2014

Скоро новий навчальний рік!

1 вересня розпочнеться новий навчальний рік. Пріоритетними напрямками в роботі дошкыльного закладу залишаються здоров'я вихованців та наступність між дошкільною і шкільною ланками освіти.
27 серп. 2014

Міська серпнева конеренція освітян м.Харкова

Підсумки розвитку освіти м.Харкова в 2013/2014 навчальному році та задачі на 2014/2015 навчальний рік.
24 серп. 2014

День незалежності України.

Історію України прийнято відраховувати з моменту створення Київської держави в 9 столітті. Після занепаду цього державного утворення і розпаду на дрібні князівства у 17 столітті утворюється Козацько-Гетьманська держава, яка проіснувала до кінця 18 століття, після чого, аж до 20 століття, незалежної української держави не існувало.
23 серп. 2014

День міста Харків.

День міста Харків відзначається 23 серпня. Харків - великий науковий, індустріальний, транспортний і студентський центр України. Другий, після Києва, культурний центр України.