2 лют. 2015

День бабака.

2 лютого - День бабака - народне свято, яке відзначається в Україні з 2004 року.
26 січ. 2015

Тематичний тиждень

З 19.01.2015 по 23.01.2015 року в дошкільному навчальному закладі пройшов тематичний тиждень "Тиждень здоров'я".
12 січ. 2015

Скоро Старий Новий Рік!

Стари́й Нови́й рік — Новий рік за юліанським календарем («старим стилем»). В XX і XXI століттях припадає на північ між 13 і 14 січня за григоріанським календарем («новим стилем»). Після переходу на новий стиль Старий Новий рік продовжують традиційно неофіційно відзначати в деяких країнах.
6 січ. 2015

Привітання з Різдвом Христовим.

Шановні батьки, колеги та відвідувачі нашого сайту, вітаємо Вас з Різдвом !!!
29 груд. 2014

Новорічні ранки в ДНЗ.

26.12.14 та 29.12.14 р. у дошкільному навчальному закладі відбулися новорічні ранки.
25 груд. 2014

Незабаром Новорічні свята!

Адміністрація звертається до батьків і нагадує вимоги правил безпеки під час святкування Незабаром новорічні свята , які принесуть в кожний дім радість та надії, та кращі зміни в житті.
15 груд. 2014

День ліквідатора.

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС (більш відомий, як День ліквідатора), який був офіційно введений Президентом України в 2006 році.
8 груд. 2014

УВАГА! ОЖЕЛЕДИЦЯ!!!

ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ ПІД ЧАС ОЖЕЛЕДИЦІ.
3 груд. 2014

Міжнародний день людей з обмеженими можливостями.

3 грудня вся світова спільнота відзначає День людей з обмеженими можливостями.
28 лист. 2014

День здоров`я

Відповідно до річного плану 28.11.2014 в дошкільному навчальному закладі було проведено День здоров`я.